Arabalar 3
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
152 Görüntülenme

Arabalar 3

Pixar'ın sevilen serisi Arabalar'ın 3. devam halkası Arabalar 3'te yönetmen koltuğunda tekrar Brian Fee oturuyor. Şimşek McQueen'in yeni maceralarını göreceğimiz filmde sevimli arabayı kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak görüyoruz. Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda #95 ’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor. Hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez ’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet ’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanıyor.
Filmi farklı alternatiften izlemek için Kaynak yazan kısımdan diğer alternatifleri, dizinin diğer bölümlerini izlemek için Kaynak kısmından diğer bölümleri seçebilirsiniz. Eğer video çalışmıyorsa alternatifleri kontrol ediniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Cars 3

  Senaryo:

  Brian Fee (original story by), Ben Queen (original story by), Eyal Podell (original story by), Jonathon E. Stewart (original story by), Kiel Murray (screenplay by), Bob Peterson (screenplay by), Mike Rich (screenplay by), Scott Morse (additional story mat

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?