×

ilk Öpücük izle Sansürsüz 2017

Çevresinde veya akrabalarının içinde hafıza kaybı yaşayanlar vardır. Hafıza kaybı olan insanlarla hem ilgilenmesi zordur hemde büyük bir sabır gerektirir. Bu insanların bazıları dün yaşadıklarını bugün yaşadıklarını yavaş yavaş unutmaktadırlar. Bu hastalığın çok çeşitliliği vardır. Bu hastalık kimisinde de daha kısa süreli zamanları unutturmaktadır. Bu unutma ve hafıza kaybıyla ilgili bir çok yapım izlemişizdir. Aklımızda kalanlardan en iyisi “Evim Sensin” filmidir diye düşünüyorum. Onun yerini alacak yapım ise “İlk Öpücük” filmi olacaktır.

Şirin mi şirin bir kasabada yaşayan insanların hepsi oldukça mutludur. İnsanlar birbirleriyle sıcak bir bir ilişki içindedir. Bu onların hem dışarıya karşı hemde çevresindeki insanlara karşı olan normal tavırlarıdır. Burada öğretmenlik yapan güzeller güzeli Bahar öğretmen vardır. Bahar, her gün evinden çıkar ve okula büyük bir istek ve sevinçle gider. Bir gün trafik kazası geçirir ve hafıza kaybına uğrar. Doktorlar Baharın farklı bir hafıza kaybı olduğunu söylerler.

Travmatik olarak her gün yeniden 2 yıl öncesini yaşamaktadır. Bu rutin biçimde onun yaşantısında yer edinmiştir. Babası ve abisi onun için kurdukları hayal dünyasında her gün 2 yıl öncesini yaşamaktadır. Bir gün bu kasabaya yolu düşen Hakan, Bahar ’a ilk görüşte aşık olur. Fakat bu kızı elde etmek için ne yaptıysa bir türlü olmamaktadır. Sonunda çapkın Hakan kızı kapmayı başarır. Fakat işin en acı tarafı her gün Bahar ’ı kendisine tekrar tekrar aşık etmesi gerekir. Hiç bir zaman İlk Öpücüklerini hatırlamayacak Bahar… Romantik filmlerin en iyilerini sizlere sunduğumuz sitemizde keyifli bir seyir keyfi dilerim.

Yorumlar

spoiler butonu