Isle of Dogs, Köpek Adası 2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
219 Görüntülenme

Isle of Dogs, Köpek Adası 2018

Megasaki City, denen bu bölgede artık insanlar köpeklerden çok rahatsız olmaktadır. Şehir bir karar verir ve bütün köpeklerin şehirden uzaklaştırılmasına karar vermişlerdir. Evcil veya sokak köpeği diye ayrım yapılmadan bütün köpekler nehrin karşısındaki çöp döküm tesisinin olduğu bölgeye götürülmüştür. Köpeğine deli gibi bağlı olan Atari adındaki adam için köpeği her şeyidir. Spots ’u bulmak için küçük uçağına atlar ve nehrin karşısına geçer. Buraya çıktığında ise bir çok farklı türdeki köpeğin arkadaş olduğunu görür ve onlardan yardım ister. Bu yardımlaşmayla birlikte komedi dolu maceralara atılacaklardır. en iyi animasyon filmlerinden biri olarak nette ilk sizlerle. Köpek Adası izlerken diğer yapımlara bir göz atabilirsiniz. Köpek Adası filmine yorumlarınızı bekliyoruz.

Filmi farklı alternatiften izlemek için Kaynak yazan kısımdan diğer alternatifleri, dizinin diğer bölümlerini izlemek için Kaynak kısmından diğer bölümleri seçebilirsiniz. Eğer video çalışmıyorsa alternatifleri kontrol ediniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Isle of Dogs

  Senaryo:

  Wes Anderson (story by), Roman Coppola (story by), Jason Schwartzman (story by), Kunichi Nomura (story by), Wes Anderson (screenplay by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?