Rampage Büyük Yıkım
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
174 Görüntülenme

Rampage Büyük Yıkım

Hep büyük canavarların olduğu, kocaman böceklerin yaşadığı bir evren hayal ederiz. Bu evrende yaşamak o kadar ilginçtir olur muydu acaba? Milattan önce bu tip yaratıkların yaşadığı dönemde insanların kendilerini savunması çok zordu. Zaman ilerledikçe hayvanların boyutları küçüldü ve devasa dediğimiz tarzda canlılar artık yaşamamaktadır. Rampage Büyük Yıkım izlerken bu devasa canlıları yeniden göreceğiz.Bir hayvan tesisinde sıradan deneyler yapılmaktadır. Bu deneylerin bir çoğu insanlar için üretilen bir takım katkı maddeleriydi. Yanlış giden bir deney sonucunda ise hayvanlarda bir takım değişiklikler meydana gelmeye başlamıştır. Hayvanlar daha sinirli davranmaya başlamışlardır önce .Daha sonra ise hayvanlar yavaş yavaş büyümeye başlamışlardır. İlacın büyümeyi sağladığını düşünen araştırmacılar bir sabah kalktıklarında hayvanların kafeslerinde olmadıklarını fark etmiştir. Kapıları kıran ise büyük yaratıklardır. Her bir hayvan devasa canavarlara dönüşmüşlerdir. 15 metrelik goriller ve 10 metrelik kurtlar şehirleri yok etmeye başlamışlardır bile. Rampage Büyük Yıkım filmiyle bir Godzilla filmi izleyecek gibi görünüyoruz. 2018 filmlerinin içinde harika bir filmle karşınızdayız.
Filmi farklı alternatiften izlemek için Kaynak yazan kısımdan diğer alternatifleri, dizinin diğer bölümlerini izlemek için Kaynak kısmından diğer bölümleri seçebilirsiniz. Eğer video çalışmıyorsa alternatifleri kontrol ediniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rampage

  Senaryo:

  Ryan Engle (screenplay by), Carlton Cuse (screenplay by), Ryan J. Condal (screenplay by), Adam Sztykiel (screenplay by), Ryan Engle (story by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?